Vyhledat

Adéla Citová obhájila titul Mistryně České republiky!

Máme za sebou Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku. Juniorský fitness klub Jitky Hofmannové opět zaválel! Z mistrovství vezeme dvě zlaté medaile a jednu stříbrnou a jednu bronzovou.


Adéla Citová obhájila titul Mistryně České republiky!

"Letošní MČR bylo krásné, ale i napínavé. Po nepovedeném základním kole jsem do finále pokračovala z druhého místa. Ve finále ale už vše klaplo a podařilo se mi obhájit titul z minulých let." říká závodnice Adéla Citová


V duu vybojovala děvčata stříbro!

"Myslím si, že na Mistrovství České republiky jsme podaly kvalitní výkon! Nebo alespoň takový, který byl momentálně v našich silách. Se stříbrnou medailí jsem spokojená, bylo rozhodnuto spravedlivě. Teď se naše pozornost bude ubírat na Mistrovství světa, na které vyrážíme koncem týdne. Do Leidenu se moc těším, už jen proto, že to bude nejspíš můj poslední světový šampionát. Dám do našich sestav všechno!" - Karolína Jánská

Máme juniorské Mistryně České republiky!


Těmito medailemi to ale nekončí. Junioské kategorii trií kralovalo trio ve složení: Naďa Salačová, Leontýna Benešová a Karolína Švecová. V kategorii Masters se představila Andrea Domecká, která vybojovala 3.místo.


O další finálová umístění se postarala Naděnka Salačová (6.místo Junior Singl Ženy), juniorský performance "Evolution of dance" (5.místo) a naše malinké 8-10 let ATS (5.místo).


Bez finálových postupů Nikol Remutová (12.místo), Anita Ahmad (10.místo), Junior Duo (7.místo), Kategorie Kadet Performance 9. a 10.místo


"Všem závodníkům našeho klubu děkuji za vzornou reprezentaci, nezastupujeme jen náš klub, ale táké město Louny, Ústecký kraj, školy, a pořádající organizaci Fisaf.cz kterým se vše podařilo na velkou jedničku." - Jitka Hofmannová43 zobrazení
 

Jitka Hofmannová +420 604 251 141

Drahomír Hofmann +420 604 279 278

Kosmonautů 2989, 440 01 Louny, Česká republika

©2019 by FITNESS STUDIO HOFMANNOVI