top of page
Vyhledat

Juniorský fitness klub pořádá charitativní akci Aerobikem pro dobrou věc, aneb mise pro Míšu!

Vážení rodiče, všechny Vás srdečně zveme na charitativní akci "Aerobikem pro dobrou věc, aneb mise pro Míšu!"

Akce se uskuteční v pátek 11.9. v Parku Louny, a pokud bude pěkné počasí, uspořádáme ji venku před Pavilonem A od 17:00. Nejen že naše děti vystoupí pro dobrou věc, ale vybrané vstupné se na akci předá nemocnému Míšovi, kterému do života zasáhl zánět míchy a upoutal ho na invalidní vozík.


Těšit se můžete na vystoupení našich dětí, ale zároveň také proběhne nábor do našeho klubu.


Zapsat se můžete do následujících hodin:


Děti na startu - všestranná průprava pro děti od 3 let, děti se naučí základy míčových her, atletiky, gymnastiky a dalších her pro rozvoj síly, vytrvalosti, koordinace Více o projektu zde https://ceskosehybe.cz/deti-na-startu/

Zájmový aerobik - pro všechny, které baví aerobik, ale nechtějí dělat sport výkonnostně.

Sportovní aerobik - výkonnostní sport


Vstupné je dobrovolné a poputuje nemocnému Míšovi!

-------------- O Míšovi:


Do života Míši zasáhl zánět míchy, který ho upoutal na invalidní vozík. Naše mise je postavit Míšu opět na nohy aneb MALÝ KROK PRO ČLOVĚKA, OBROVSKÝ SKOK PRO MÍŠU. Pojdme Míšu vyslat společnými silama do vesmíru.

Kdo dorazit nemůže a Míšu by rád podpořil, může poslat jakoukoliv částku na transparentní účet: 234779862/060036 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page